Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2013, 17:17   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Zagrać bym zagrał, ale mechaniki Neuroshimy nie lubię. Szkoda, będę zaglądał jak wam idzie.
Nie chcę namawiać, a potem może wyjść "och wybacz, nie grasz, bo mamy ograniczenie miejsc", ale wystarczy podanie skrótowej kp, więc stracisz kilka minut swojego życia na zgłoszenie. Jak to wyżej napisałem:
Cytat:
mogą być i skrótowe karty podające jedynie Pochodzenie (Hegemonia, Vegas, Pustynia, Nowy Jork, Texas, Federacja, Miami, Nie twój zasrany interes, Salt Lake City, Missisipi, Posterunek, Detroit; inne jeśli ktoś opisze i da proponowaną cechę, mogą być z innych podręczników, sporo z nich mam np z Ruiny), Profesje (Chemik, Ganger, Gladiator, Handlarz, Kaznodzieja, Kowboj, Kurier, Łowca, Łowca mutantów, Mafiozo, Medyk, Monter, Najemnik, Ochroniarz, Sędzia, Spec, Szaman, Szczur, Tropiciel, Wojownik autostrady, Wojownik klanu, Zabójca, Zabójca maszyn, Złodziej, Żołnierz; inne możliwe jak na przykład mistrz sztuk walki, ale tam chyba trochę za dużo zasad żeby to nie przeszkadzało w grze - no chyba że ktoś chce na tym panować) i Specjalizację (Wojownik, Zwiadowca, Naukowiec, Cwaniak)
Nazwy pochodzenia mogą rzeczywiście nic nie mówić dlatego spokojnie można wybrać dodatkowe Pochodzenie, które stworzyłem do tej rekrutacji: Osady Kansas. Zaczyna się jako mieszkaniec Clay Center. Wioskowe życie na postapokaliptycznym stepie, na którym ludzie starają się wykrzesać jeszcze trochę rolnictwa i hodowli zanim wszystko padnie. Jest tam jednak i miejsce, dla każdej profesji wymienionej wyżej.

Jeśli ktoś natomiast nie ma zupełnie pojęcia o Neuroshimie, ale chce spróbować w tej postapokalipsie to niech napisze kilka (5-9) zdań o swojej postaci zaczepionej fabularnie w Clay Center według opisu o pochodzeniu Osady Kansas. KP wylosuje według liczb z podręcznika głównego i wskazań z tekstu o postaci i dodatku Bohater Maxx.

Jeszcze jedno do mechaniki Neuroshima: zajrzyjcie do tematu z grą Neuroshima: Instytut (można do tego dojść przez odnośnik w moim profilu) sam rzucam kostkami i wyniki podawane są w moich odpisach. Szybko i sprawnie.
 
Anonim jest offline