Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2013, 03:47   #103
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Mam złe wieści.

Pewnie od dłuższego czasu zauważyliście, że z czasem miałem coraz cieniej. No przynajmniej ci z was mający wyostrzoną percepcję Musiałem podjąć kilka męskich decyzji i niestety kapitalizm wygrał z przyjemnościami blumelowania na forum. Zdecydowałem rozwinąć firmę na wyższy level kosztem czasu na hobby. Przepraszam, nie planowałem tego. Wręcz przeciwnie, do każdej sesji która prowadzę jestem przygotowany na lata grania... Po prostu jest okazja i jestem we właściwym miejscu o właściwej porze. Eh... Pewnie nie raz zajrzę na LI ale już tylko aby zobaczyć co tu słychać, ale nie grać. Wszystkie swoje sesje zawieszam do odwołania (co w większości przypadków pewnie skończy się ich upadkiem albo śmiercią bohatera którego prowadziłem). Planuję wrócić, ale na dzień dzisiejszy pojęcia nie mam kiedy. Za rok, za dwa za chwilę... Może za kilka miesięcy. No idea...

Pzdr i nie bijcie mnie za mocno
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline