Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2013, 06:32   #105
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Campo, cholernie szkoda. Praha od początku był moją ulubioną postacią w zestawie i bardzo szybko stał się dla mnie koniecznym i niezbędnym do stanu kontrolowanej błogości wyposażeniem Gehenny. Szczególnie, biorąc pod uwagę wszystkie rozliczne i ambitne rzeczy, które chciałam z nim i jemu zrobić.

Trzymam kciuki za Twoje plany - szczerze, mocno, z przerwą na niedzielę. W niedzielę będę trzymać kciuki, żebyśmy się jeszcze w jakiejś sesji spotkali (najlepiej tej tutaj)

-----------------

A z inszych spraw - wczoraj skończyłam projekt, który przez dwa ostatnie tygodnie zajmował mi sporo czasu, więc znowu będę miała więcej czasu na pisanie. O!
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline