Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2007, 01:04   #127
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Spojrzała obojętnie po odchodzącym Nathanielu. "Mało zgrana... z tą bandą oszołomów nic dziwnego, miałam strzelić w Esquera czy w Morana, ale wybór..." Wodziła wzrokiem po twarzach chłopów, pełnych podziwu i uwielbienia. "Teraz zapewne będą nas mieli za bogów co wszystko mogą i rozprawią się z tym parszywym ptactwem jednym skinieniem głowy... naiwni..". Okrążała karczmę dalej aż doszła do swoich kompanów.
-Od teraz mamy przynajmniej jeden kłopot więcej, a nawet dwa- przypomniała sobie o Nathanielu. Nieukrywała swojej irytacji.
-Dlaczego dziwnym trafem nasz pseudo pośrednik zawsze psuje mi humor?- zapytała unosząc bezwładnie ręce.
-Nie mam pojęcia...jednak wiem, że jeżeli zaraz nie położę się spać marny będzie jutrzejszy poranek- zrezygnowana spojrzała tęsknie na schody wiodące do pomieszczeń sypialnych.
-Może teraz udamy się na spoczynek, a jutro przy śniadaniu omówimy plan działania?- zwróciła się do towarzyszy.
 
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."
Aivillo jest offline