Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2013, 19:38   #52
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Więc to nie był błąd z Prezydentową/doktorem, tylko Samuel rzeczywiście wyleczył doktora? 0_O

Nie chcę ci psuć niespodzianki ale rozmawiałem ze Slaanem i okazuję się że Doktorek może nam się jeszcze bardzo przydać


Przykro mi że nie odpisywałem ale miałem nieco problemów osobistych. . Sytuacja niestety ulegnie pogorszeniu bo mam remont instalacji elektrycznej od 14tego

Nie wiadomo ile im to zajmie miesiąc albo i dłużej :\ bo ci fachmani mają tendencje do wydłużania terminów a potem sprzątanie i podłączanie kompa też może swoje zająć


Dlatego tak mi zależy na tym żeby Samuel ubił Syka bo na czas kiedy zniknę użerałby się z resztkami Bestii i Batmanił podczas gdy wasze postaci będą kontynuować przygodę

Jak będę miał z powrotem neta to problem się rozwiąże i Samuel do was znów dołączy
 
Brilchan jest offline