Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2013, 21:20   #109
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Campo Viejo - raz jeszcze dziękuję za wspólną grę. Nawet nie wiesz, jak mi przykro, że znikasz w takim momencie. Niemniej jednak, tak jak pisałem wcześniej, z całego serca życzę Ci powodzeni i sukcesów w biznesie.

Praha odchodzi. Szybciej niż planowałem, ale stwierdziłem, że nie ma co czekać.

Została Was czwórka. Czwórka świetnych graczy i jestem przekonany, że tylu wystarczy, by zrealizować moje zamierzenia w sesji.

Jeśli jednak uważacie, że jest Was za mało, piszcie. Mogę do-rekrutować z 1-2 osoby. Szansa na dołączenie będzie. Coś się wymyśli. Decyzję pozostawiam Wam

Czas na odpisanie - do kolejnego poniedziałku - 14 października 2013r do godziny 20:30.

Ustalenia - jak wolicie. Jeśli chcecie, możemy spotkanie z MODLISZKĄ rozegrać na GG docku, albo w formie krótkich postów (wtedy pociągniemy turę szybciej!). Znów decyzja należy do Was.

Mira - Ty za moment otrzymasz PW z "instrukcjami".
 
Armiel jest offline