Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2013, 18:39   #18
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Mam parę pytań. Czy profesja przepatrywacz jest dozwolona, a jeśli tak to czy umiejka "znajomość ruin" i związane z nią manewry są dozwolone także? W grudniu zazwyczaj około dwóch tygodni nie jestem w stanie grać, czy to jest duża przeszkoda dla mojego udziału w grze?
Może być. Nawet jeden przepatrywacz już się zgłosił. Znajomość ruin może być w grze, jak i manewry. Przynajmniej te podręcznikowe. Ogród jak i Instytut to nie są bardzo długie przygody. Ogród być może potrwa trochę dłużej, ale nie spodziewam się, żeby aż do grudnia.
Cytat:
Napisał Dreak Zobacz post
Tak jak poprzednim razem, nie moje klimaty choć kusi. Czyli nie będzie na razie tej Przetrwajki?
Przetrwajka będzie jeszcze w tym miesiącu, choć niedługo otrzymam informację, czy mam czas ją prowadzić od mniej więcej połowy miesiąca, czy od ostatnich dni miesiąca.
 
Anonim jest offline