Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2013, 00:27   #1
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Zuchwali


Witam.


Księga skarg i zażaleń do Waszego użytku. Korzystajcie mądrze.

Dobierzcie sobie jeszcze ekwipunek, do wydania macie równiutko 100zk. No, chyba że ktoś chce ten z profesji.

W panelach ta ramka w lewym-górnym jest tylko dla mnie. Reszta dla Was.

To na razie tyle. Więcej później.



Pozdrawiam i miłej zabawy,
Aro.is


EDIT: Zasad kilka.

Jakby ktoś nie wiedział - piszemy schludnie, z zachowaniem zasad interpunkcji i ortografii (każdy jak potrafi). Bawmy się słowem, nie bójmy wulgaryzmów. Kreujmy.

Moje osobiste preferencje. Dialogi kursywą. Długie ściany tekstu rozdzielać na akapity. Światotwórzcie - bez akcji w stylu "podchodzę do okna, co widzę?". Google.doc'a omijajmy szerokim łukiem.

Najważniejsze - dobrze się bawmy.

Może się zdarzyć tak, że komuś się nie będzie chciało pisać / nie będzie miał nic do dodania / będzie chciał poczekać na rozwój wydarzeń / niepotrzebne skreślić - wtedy nie zmuszajcie się do klepania w klawiaturę. Dajcie znać, zarzućcie suchą deklaracją tutaj lub na PW. Nic na siłę.

Punkty Szczęścia pozwalają na przerzucenie nieudanego rzutu, więc jeśli chcecie go użyć - krzyczcie na PW lub tutaj. Punktów Losu się nie używa, bo to są życia Waszej postaci. Jeśli zginie, mając na koncie PL, to ja ją muszę wyratować. Jeśli dojdzie do PvP, Punkty Losu wylatują za okno na czas jego trwania. PL można stracić przez niewyrabianie się z postem w terminie.




"Materiały"
Google.doc
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 21-06-2014 o 04:06.
Aro jest offline