Wątek: [Wh40k] Veritas
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2013, 23:08   #6
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu. Nie mam czasu.

Karta będzie w ciągu dwóch tygodni. Jeśli nie będzie, nie bierz mnie pod uwagę, bo nie mam czasu.
 
-2- jest offline