Wątek: [Sci-Fi] Pokuta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2013, 20:42   #29
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Po dość długim czasie zamykam rekrutację. Ostatecznie na ostatniej prostej dostałem kilka KP, więc było z czego wybierać (tutaj nastąpił nielubiany przeze mnie moment, w którym muszę kogoś odrzucić). Niestety nie mogę przyjąć wszystkich.
Niektóre koncepcje postaci po prostu nie wpasowałyby się w sesję. Może jest to spowodowane tym, że w rekrutacji nie jest napisane wprost jak przygoda będzie wyglądała.

Tak czy siak wybór był bardzo trudny i finalnie przyjętych zostało 7 graczy:
Oto lista w kolejności byle jakiej:

MistrzTrzechMieczy
Revan
Titania
Cai
Ali
Killingar
Aschaar


Tak to w życiu bywa, że po tak długiej rekrutacji niektórzy tracą zapał na starcie (albo po prostu sesja jednak im nie pasuje) i odpadają na wstępie. Nikogo nie zmuszam do gry, więc jeżeli komuś przeszła bądź przejdzie ochota na grę to wplotę do fabuły kolejną osobę, która nie dostała się w pierwszym rzucie.

Sesja znajdzie się w dziale Science-Fiction. Komentarze do sesji założę jeszcze dzisiaj, a sama sesja ruszy w ciągu kilku dni (postaram się wystartować jutro)

Pozdro!

EDIT: http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post457622

+ info dla obsługi: Niech temat zostanie jeszcze przez dzień lub dwa, żeby każdy mógł przeczytać ostatni post .
 

Ostatnio edytowane przez Zak : 12-10-2013 o 21:18.
Zak jest offline