Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2013, 21:12   #1
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
[Komentarze] Pokuta

Witam na pokładzie!

Kilka zdań organizacyjnych:

Prosiłbym, żeby dialogi w postach były zaznaczone kursywą, a przemyślenia umieszczone w cudzysłowie, żeby wszystko wyglądało przejrzyście.

Posty nie powinny być zbyt długie (2 strony A4 spokojnie wystarczają, żeby przedstawić punkt widzenia bohatera, przemyślenia i działania). Oczywiście wyjątkiem są dialogi pomiędzy kilkoma graczami.

Zanim wyślecie post: PRZECZYTAJCIE GO! Sprawdźcie czy na pewno jest on poskładany tak jak powinien być. Czasami wychodzą na prawdę śmieszne buble . Jeżeli chodzi o wulgaryzmy to są oczywiście dozwolone, jednak znajcie umiar. Nie używajcie słowa na k. jako przecinka :P.

Częstotliwość pisania: Post na 7 dni. Mój post pojawi się do 3 dni po poście ostatniego z graczy. (wszędzie słowo post ... ^^)
Jeżeli nie będziecie mięli możliwości odpisania, dajcie znać WCZEŚNIEJ! Nie zostawiajcie tej informacji na ostatnią chwilę. Notoryczne omijanie kolejek doprowadzi do mniej lub bardziej przypadkowej śmierci bohatera .
Jak pojawi się sesja wgracie swoje avatarki (byłoby dobrze, gdyby miały coś koło 200 pikseli)

Ponieważ nie prowadziłem żadnej sesji od dłuższego czasu, na pewno zdarzy mi się popełnić błąd, albo nie dopowiedzieć czegoś. Poprawiajcie mnie i wytykajcie wszystko. ()

Przywitajcie się ładnie ze wszystkimi i czekajcie na dalsze instrukcje .

EDIT: Wklejam listę uczestników. Tak jak w rekrutacji, kolejność przypadkowa:

MistrzTrzechMieczy
Revan
Titania
Cai
Ali
Killingar
Aschaar
Silver
 

Ostatnio edytowane przez Zak : 12-10-2013 o 23:59.
Zak jest offline