Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2013, 14:45   #14
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ok, kilka spraw chciałbym poruszyć i zadać kilka pytań:

Po pierwsze zabawowy sigmund: dobrze, że twoja postać jest bardziej rezolutna od Ryana i Marka, bo by się nudno zrobiło .

Po drugie: jak się nasze postaci mają do siebie? Sympatia, czy raczej wymuszona współpraca? Myślę, że powinniśmy iść raczej w kierunku gromadki ufających sobie ludzi niż bandy społecznych odludków nie mającym zaufania dla nikogo i niczego. W końcu współpracujemy, a z posta Zormara wynika, że Mark tylko toleruje Ryana, więc nie wiem czy to wygląda tak jak miało wyglądać. W końcu, gdy zrobi się niebezpiecznie powinniśmy się raczej solidaryzować, a nie każdy ucieka w swoją stronę. Ja to tak widzę.

Po trzecie: pozwolę sobie uznać w dialogu, że przyjechaliśmy autem. To chyba dość prawdopodobne, chyba że MG uzna inaczej?

Po czwarte: mamy przy sobie jakąś broń, cokolwiek? Pistolet albo nóż np.?

Ok, dzięki za uwagę .
 
MrKroffin jest offline