Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2013, 19:27   #94
Garrett
 
Garrett's Avatar
 
Reputacja: 1 Garrett nie jest za bardzo znany
1. Preferowany komunikator:
Preferuję komunikatory głosowe, jak Skype i Ts, z tym że nie mam stałego kanału na ts, ale myślę, że zdołamy pokonać tą drobną niedogodność.

2. System RPG:
Choć system jest autorski, to sam świat jest na pewno doskonale znany miłośnikom serii Thief, a jeśli nie, to go przybliżę. Świat w jakim rozgrywać się będzie sesja, to świat w epoce średniowiecza, z domieszką technologii i magii- czyli połączenie fantasy z lekką domieszką steampunku Akcja będzie rozgrywać się w ogromnej ponurej metropolii, która jest jednym z państw miast funkcjonujących w świecie Thiefa. Miasto składa się aż z 16 dzielnic, a każda z nich ma swoje ulice zaznaczone na mapie zrobionej w Corelu.
System zawiera między innymi mechanikę: alchemii, otwierania zamków, walki, szaleństwa, chorób, efektów ciążących na postaci i npc, magii, pancerzy oraz ich penetracji,

3. Ilość graczy: Poszukuję od jednego do dwóch graczy. W drużynie mamy już dwóch graczy, a w drużynie widziałbym najchętniej maksymalnie 4 osoby.

4. Dodatkowe informacje: Chciałbym prowadzić sesję mniej więcej w częstotliwości 4 do 6 godzin tygodniowo.
Znajomość świata thiefa nie jest wymagana, choć mile widziana. Wiele informacji na temat realiów można znaleźć w internecie, ale mogę je również przybliżyć na pw między innymi podział administracyjny, rola technologii i magii, frakcje działające w mieście, bestiariusz, panujące poglądy wśród społeczeństwa, wiedza medyczna, alchemia itp.

5. Kontakt: Po dalsze informację zapraszam na pw lub na skype garrett.thiefer

Edit: Ogłoszenie nieaktualne. Zebrany komplet osób.
 

Ostatnio edytowane przez Garrett : 16-10-2013 o 23:39.
Garrett jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem