Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2013, 03:03   #1014
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ja niestety raczej nie będę grał dalej. Nie zrozumcie mnie źle, chętnie bym kontynuował, zwłaszcza, że historia Cryera jak najbardziej się nie zakończyła (było jeszcze dużo rzeczy, które miałem zrobić), lecz od jakiegoś czasu nieco odstawiłem forum. Poza Incepcją jest tutaj tylko jedna sesja, w której aktualnie gram, a i ta była spauzowana przez jakiś czas (dopiero teraz zauważyłem, że z powrotem ruszyła — przy okazji widać chyba, dlaczego nie wypowiedziałem się w tym temacie wcześniej). Tamtą będę wciąż jeszcze ciągnął, ale wydaje mi się, że Incepcja jest bardziej wymagająca — dłuższe posty, więcej Google Doka i przede wszystkim nie wiadomo, kiedy się skończy. Przy tempie, jakie mieliśmy — za rok? Dwa? Po prostu obecnie nie chcę brać takiego zobowiązania, bo nie widzę zwlekania lub niepostowania później, jeśli jednak nie będę mógł lub chciał poświęcać sesji tyle uwagi, ile potrzebuje, jako rozwiązania. Zamiast deklarować chęci, a potem mierzyć się z dylematem, czy odejść w środku akcji, czy nie, wolę po prostu zrezygnować teraz, w dogodnym momencie. Z drugiej strony zawsze może się okazać, że będę chciał znowu zacząć poświęcać większą uwagę forum, więc liczę po cichu, że jakaś możliwość powrotu do sesji pozostanie. Ale właśnie z powodu tego niezdecydowania wolę wybrać bezpieczniejszą drogę i po prostu na razie nie kontynuować.
 
Yzurmir jest offline