Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2013, 21:03   #115
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post pod postem, by był zauważony.

Odpiska jest.

U większej grupy - Jonasza, Ortegi i Torcha nie chciałem ciągnąc za daleko, by nie narzucać Wam wyborów.

Co wiecie o sektorze, przy którym jesteście. Ot, niewiele. Sektor, jak sektor. Więźniowie. Kilka rywalizujących gangów, ale na razie rządzą Giganci - niewielki, twardy gang mocno powiązany z Latynosami i Mafią. Szefuje im El Torro - potężny mulat - były żołnierz. Twardziel. Sektor jest dość spokojny. Powinniście uważać, bo niektórzy z niego mogą was znać, a pamiętajcie, że podstawą misji jest incognito.

Fajnie by rozegrać tą turę na Gg docku, by i Wam było odrobinę "ciekawiej"

Mira - Ty masz paskudniejszą sytuację, ja widzisz. Znów załatwi temat krotszy post. Jakby coś, pytaj na PW lub GG dock.

Termin na odpiskę - myślę że do poniedziałku - czyli do 22 października 2013r do godzin wieczornych. Zresztą sami wiecie
 
Armiel jest offline