Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2007, 21:32   #8
Maczek
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Czekam na postać Mysz

Dostałem już od was kilka propozycji postaci i po przeczytaniu którejś z kolei nagle lekko zmieniła mi się koncepcja przygody. nie znaczy to że wykorzystam czyjąś historię jako tło czy główny wątek. nie znaczy to też że zmieniły się założenia. oczywiście nie. wszystko jest tak jak napisałem w pierwszym poście. dodałem kilka drobiazgów, tak jakby w moim podejściu.

po pierwsze i ostatnie. zamierzam was wybić. wszystkich. najlepiej na samym początku. pojawiacie się mówcie do barmana: "Dzień dobru, czy zastałem Jolkę" a jego kumple już radośnie lecą do was ze słoneczkami aby was opędzlować.

Pomijając żarty i o co znów mi chodzi. otóż gracie niezłą zbieraniną typów którzy w normalnych okolicznościach wybiliby się do nogi. działacie we wrogim środowisku zo mocno szarpie wasze nerwy. niewiele wiecie co powoduje że spodziewacie się niemal wszystkiego. to wszystko jest wielką cykającą bombą. jedyne co was trzyma to delikatna cienka nić w postaci waszego znajomego który zapewnił wam bezpieczeństwo i rozpaczliwie prosi abyście działali razem. jednak to bezpieczeństwo faktycznie zależy od was, dlatego nie będę przymykał oka na pomyłki. za głupie teksty lub głupie działania, lub nieodpowiedzialne, lub nieprzemyślane, jeśli tylko będzie okazja to ją wykorzystam.

W zamian postaram się wprowadzić klimat napięcia i nerwówki i wątpliwości. nie wiem jak to wyjdzie wszystko zależy od nas. liczę jedynie na dobrą grę dla siebie i dla was.

EDIT: jeszcze jeden szczegół. aby było bardziej nieciekawie. wiecie o sobie trochę niemiłych rzeczy. a w szcezgólności klan jakim gracie. Jeśli ktos uważa że jest niezły konspirant to podaje klan za jaki się podaje (uf).

Czyli prosiłbym abyście napisali jakimi klanami zamierzacie grać. jeśli sie pokryje to dogadujcie sie międzysoba. oczywiście chętnie stanę się arbitrem. okrótnie przekupnym arbitrem.

sesja rusza jutro (wtorek) wieczorem i do środy czekam na pełne postacie.