Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2013, 12:43   #26
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Jeszcze raz, po raz ostatni, tłumaczę, że nie ma czegoś takiego, jak moja/twoja kolej. Ja ktoś czuje, że ma coś do dodania/powiedzenia w danej sytuacji i mam czas w realu, to po prostu pisze i koniec pieśni.
Tak, jak na realnej sesji, gdy dany gracz chce coś zrobić/powiedzieć, to po prostu to deklaruje i tyle. Nie pyta pozostałych graczy o pozwolenie.
Tak samo będzie w tej sesji i kropka.
Jeżeli Ci to nie pasuje studencie to lepiej w tym momencie powiedzieć "pas" i podziękować za udział w sesji. Co prawda uważam, że jest dużo za wcześnie na takie postępowanie, ale jak uważasz. Ja tu jestem MG, jestem odpowiedzialny za sprawny przebieg sesji i ja ustalam zasady.
Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w grze na żywo, jak i pbf-ie i zapewniam Cię, że takie funkcjonowanie sesji, jakie proponuję sprawdza się znakomicie.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline