Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2013, 12:51   #27
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Nikt nikogo nie przekrzykuje. Przecież te dwa posty mogą istnieć równolegle, a nawet można by je wstawić w jednym poście.

Ad. PS. Jasne że mogłem, przy założeniu że istnieje coś takiego jak kolejność. A jeśli chce zadać pytanie i iść na fajkę? Oczywiście mógłbym napisać po twoim poście żebyś "dał mi minutkę, spotkamy się na dole..." ale tak nie zrobiłem, nie widzę różnicy w tych dwóch podejściach. Efekt mamy jeden.

Ad. PS2. Nie danie komuś szansy na wypowiedź było by faktyczne nie fair, w pełni się zgadzam. Dalej nie uważam żebym zablokował Ci możliwość działania/postowania.

Nie można tu narzucić sztywnych zasad, a nawet jeśli by się dało to nie widzę w tym sensu. Jedyną sztywną (a i nie zawsze) zasadą jest czas w jakim mają się pojawić posty od graczy. Zwykle tydzien jest podzielony na parę dni dla BG i dzień czy dwa dla MG (chyba ze akurat jest inaczej).
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline