Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2013, 22:39   #12
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Przepraszam was za rozwlekanie sesji. Ostatni rok studiów potrafi zawalić czas (głównie przez robienie pracy inżynierskiej). Gwarantuję wam jednak od razu, że sesja na 100% nie upadnie i jeśli nie zrezygnujecie to spokojnie się ona rozkręci. Głównie kwestia rozpisania mechanicznego waszych kart i sprawdzenia kart innych. Gdyby w grupie była jedna czy dwie osoby które dobrze znają SW i mogą je sprawdzić to było by super ale gorzej jak praktycznie nikt nie jest pewien czy dobrze zrobił KP Także wybaczcie jeszcze raz i gwarantuje, że już pracuję nad dokończeniem kwestii mechanicznej.

PS. Chciałem wam założyć docka dla poprawienia nastrojów ale u mnie chwilowo google drive w ogóle się nie otwiera. Spróbuje jeszcze za godzinę albo jutro. Jak tylko się do niego dostanę natychmiast podepnę docka do pierwszego posta.

EDIT
Google dock już działa więc jak zapewniałem, od razu umieściłem link w pierwszym poście komentarzy Mam nadzieję, że się przyda.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 18-10-2013 o 23:03.
JPCannon jest offline