Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2013, 20:44   #1
Ryzykant
 
Ryzykant's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryzykant ma wyłączoną reputację
[Komentarze] Powrót Wielkiej Magii

No cześć wszystkim.
Sesja ruszyła. Więc wypada, aby komentarze również. No to są.
Proszę o ustawienie sobie avatarów, o ile ktoś jeszcze tego nie zrobił. Moglibyście też napisać kilka słów o swoich postaciach dla innych, o ile chcecie. Wypadałoby wiedzieć kto komu (i w jaki sposób) będzie chronił plecy. Albo próbował w nie wbić sztylet.
Mam też pierwsze pytanie. Tworzyć doca? To w sumie byłaby moja pierwsza sesja prowadzona z nim. Z tego co wiem to strasznie ułatwia sprawę z dialogami, a to by się przydało. Byłoby miło, gdyby ktoś mi coś więcej o przebiegu sesji w docu wyjaśnił, bo nie jestem pewien, czy to co odgadnąłem z perfidnego przeglądania doców innych sesji jest zgodne z rzeczywistością
Chcę też napisać jeszcze zaznaczyć parę kwestii.
-W tygodniu dołączy do nas prawdopodobnie jeszcze jeden gracz.
-Kwestia leczenia. Te słabsze zaklęcia typu "leczenie XxX ran" jedynie wspomagają naturalną regenerację organizmu. Zamykają rany, uśmierzają ból. Ale nie usuwają ubytku krwi i tak dalej. Oczywiście w ferworze walki postacie przepełnione adrenaliną tego nie odczują, ale jakiś czas po już pewnie tak.
Za to potężniejsze zaklęcia takie jak regeneracja/uzdrowienie potrafią w chwilę praktycznie wygoić większość ran.
-Nie potępiam wzajemnego tłuczenia się wśród graczy, ale też nie zachęcam . Tak czy inaczej dostosuję się.

Czekam też na skargi, raporty o błędach i inne głupotki. Czyli komentujcie, gdybyście co do czegoś mieli jakieś przypuszczenia albo wątpliwości. Czekam.

EDIT: Link do sesji http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/13...iej-magii.html
 

Ostatnio edytowane przez Ryzykant : 19-10-2013 o 22:20.
Ryzykant jest offline