Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2013, 15:27   #30
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Kolejna tura rozpoczyna się dzisiaj. Ponownie macie 7 dni na stworzenie postów. Tym razem wymagam od was decyzji co robicie dalej. Idziecie czy czekacie na zbawienie, jeżeli idziecie - ile sprzętu bierzecie. Jakie są wasze priorytety (polecam wodę bo wasze postacie na prawdę są wykończone upałem i odwodnieniem).
Jak na razie dolina prowadzi cały czas na północ, więc jest to jedyny możliwy kierunek marszy (ściany skalne wokół was są bardzo strome i wysokie na kilkanaście metrów + są śliskie po deszczu).
Jeżeli chodzi o amunicję: pistolety mają po jednym magazynku- 12 naboi (z dodatków pistolety mają tylko celowniki laserowe!!)
Strzelba ma trzy zapełnione śrutem łuski.

W razie pytań - pisać!

A teraz kilka uwag technicznych. Była to pierwsza tura, więc nie pisałem o tym wcześniej, żeby zebrać wszystko na raz i zwrócić wam uwagę na kilka spraw:

1. Rzeczy takich jak broń palna, prowiant itp. (to kieruje do Killingera i Ali) nie znajdujecie według własnego uznania. O tym co znajdziecie i w jakim stanie to się znajduję decyduję ja.
Sprawa oczywiście nie dotyczy broni improwizowanej. Dookoła was jest pełno skrawków metalu z których można stworzyć jakiś nóż. (tym razem nie ma problemu bo i tak planowałem dać wam 2 pistolety).

2. Powtarzam po raz kolejny, żeby nie zamieszczać w docu przemyśleń i akcji (chyba że ktoś chcę się włączyć w rozmowę i musi tam podejść). Takie rzeczy zamieszczajcie we własnych postach.
Takie pisanie nie ma sensu, ponieważ robi się jedno wielkie burdello .

3. Sprawa Titanii: Wygląda na to, że już zniknęła z forum. Jeżeli ktoś ma informację jak długo jej nie będzie to byłbym wdzięczny za przekazanie mi jej. (nie wiem, czy mam ją NPCować czy od uśmiercać).

4. Trzymajcie tak dalej i nie zgubcie po drodze zapału .
 
Zak jest offline