Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2013, 04:15   #30
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Oj, upuściłem trochę krwi w tym poście, oj upuściłem. Mogę mieć tylko nadzieję, że jego czytanie sprawi Wam tyle radości, ile mi pisanie.

Sytuacja postaci powinna być jasna. Ghrarr na drzewie, Tylo w tarapatach, Vindieri z Elvą, Beorn bezpieczny w garnizonie. Pierwsza trójka ma po jednym przeciwniku na łepka, ostatni - zero zmartwień.

Ano, i powinienem też w sumie powiedzieć, co to PS i PL. Punkty Szczęścia pozwalają na przerzucenie nieudanego rzutu, więc jeśli chcecie go użyć - krzyczcie na PW lub tutaj. Punktów Losu się nie używa, bo to są życia Waszej postaci. Jeśli zginie, mając na koncie PL, to ja ją muszę wyratować. Jeśli dojdzie do PvP, Punkty Losu wylatują za okno na czas jego trwania. Wszystko jasne?

I generalnie zachęcam do udzielania się w komentarzach, pisania i pierdzielenia o byle czym. Trochę dziwnie, jak są trzy moje posty jeden po drugim.

To tyle. Termin do 25.10.



Pozdrawiam serdecznie,
Aro.is


EDIT: Aaa, i jeszcze jedno - PL można stracić przez niewyrabianie się z postem w terminie.
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 21-10-2013 o 04:18.
Aro jest offline