Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2013, 20:00   #12
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
- Ej Cudak, dawa to żona starego Raymana jak ten na targ pojedzie. Ja mogę Ci dać, podać. - powiedziałem z silnie teksańskim akcentem. Bardziej by sprowokować jakąś reakcję tego dziwacznego indywiduum. Chciałem usłyszeć jeszcze parę zdań by ocenić czy koleś mówi jakimś dziwnym dialektem czy też może jest zwyczajnie pojebany. Nieee, raczej nie jest. On jeden pomyślał o sprawdzeniu okolicy. Masz powiedziałem na zachętę jednocześnie wyciągając w jego stronę lornetkę i geyguna (Savage Ruscal) oraz 5 naboi .22. Resztę gratów upchnąłem po kieszeniach. Później je oblukam. Wyszedłem z kabiny, rozejrzałem się raz jeszcze za czymś coby zastąpiło pałę. Jakiś kolo w tym czasie zaglądał pod maskę. Zjebał się jak murzyn na plantacji nie? zagaiłem typa.
 
__________________
Pierwsza zasada przetrwania, nie daj się zabić.
Druga zasada przetrwania: To że masz paranoję nie znaczy, że oni nie chcą cię dopaść.

Ostatnio edytowane przez cb : 21-10-2013 o 20:18. Powód: literówka
cb jest offline