Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2013, 21:05   #39
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
sigmund to, że przedstawiłeś wizję nic nie zepsuło. Z założenia znacie się od dłuższego czasu, więc wyjawienie kumplom takiej akcji nie jest niczym dziwnym.
Tak samo, jak różne teorie na temat przyczyn wizji.
Mi bardziej chodziło o to, żeby nie kręcić się już wokół jednego tematu rozmowy, a przejść dalej do planowania. Tym bardziej, że i tak naprawdę nie jesteście w stanie nic w temacie wizji wymyślić, a tym bardziej znaleźć ich przyczynę.
To jak ją potraktuje Twój bohater i jego kumple zależy tylko od was. Przypomnę tylko, że wasi bohaterowie nigdy nie mieli do czynienia z niczym paranormalnym, czy metafizycznym. Ich świat jest jak najbardziej materialny i nie ma w nim duchów, demonów, czy innych cudów na kiju.
To, czy nagle uznacie to za jakiś znak z niebios, czy też kompletnie zignorujecie to już wasza decyzja.
Ja jak wspomniałem czekam na jakieś plany i deklaracje, bo bez tego nie mam jak ruszyć sesji do przodu.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline