Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2013, 22:00   #14
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cóż rozumiem to bardzo dobrze. Nie chce nikogo trzymać w sesji na siłę. Osobiście byłem pewien, że czasu pojawi się więcej i sesja się rozkręci. Niestety zmiana pracy i praca inżynierska mocno mi go ograniczyły. Rekrutacja nie była robiona z zamierzeniem rozciągania je w taki sposób. Niestety aktualnie nie mogę zagwarantować zwiększenia tempa w najbliższym czasie. W pełni więc zrozumiem chęć rezygnacji z waszej strony. Aktualnie wszystkie moje sesje na tym wszystkim cierpią i wszystkie moje odpisy są ostatnio mocno opóźnione. Serdecznie wszystkich przepraszam. Jeśli ktoś z was chce zrezygnować, w pełni to zrozumiem. Mam też nadzieję, że nie zniechęci was to do Savage Worlds. System jest naprawdę lekki i przyjemny i całe opóźnienie jest spowodowane moją osobą.

Mam więc pytanie do was i proszę o szczerą odpowiedź. Czy chcecie kontynuować sesję w takim tempie, czy wolicie ją odpuścić i przejść do bardziej aktywnych sesji? W pełni to zrozumiem i nie chcę psuć wam zabawy i zabierać czasu.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 21-10-2013 o 22:05.
JPCannon jest offline