Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2013, 00:52   #27
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Powody mojej decyzji są dosyć jasne. Jak widać, tempem swojego odpisywania delikatnie mówiąc nie powalam, nie mam jakichkolwiek szans na dotrzymanie tempa Abishai'owi i Autumm. Zwłaszcza problematycznie wygląda taka rozgrywka w google doc'u, gdzie wbijam po jakimś czasie, gdy uda mi się znaleźć czas, by odpisać, a tam już kilka stron dialogów. Trudno wtedy wpychać tam moją postać. Takie granie na pół gwizdka w moim wykonaniu nie ma sensu dla każdej ze stron, bo sam nie czerpię przez to dużej radości z rozgrywki, gracze muszą na mnie zazwyczaj czekać, a MG taka sytuacja również nastręcza wiele problemów. Tak więc dzięki za grę, pokazanie mi naprawdę wysokiego poziomu zarówno pisania, jak i zaangażowania w rozgrywkę. Życzę powodzenia w dalszej rozgrywce, ze mną już tylko w roli biernego czytelnika. Sayonara!
 
Zara jest offline