Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2013, 18:12   #11
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Mała sprawa techniczna skoro Autumm już zwróciła na to uwagę

Każdy z graczy ma na starcie do dyspozycji 1 - słownie jeden destiny point. Może go spalić w dowolnym momencie by polepszyć dowolną sytuację, z którą ma do czynienia - vide unikniecie roztrzaskania o gruz [made by Blu], przegadanie wkurzonego Wookie, przetrwanie kopniaka Banthy... dość przykładów - chyba wiecie o co chodzi W każdym razie jest to pomoc przy wykonywaniu dowolnej akcji.

Trik polega na tym, że Wasze destiny pointy są z Jasnej Strony Mocy. Za każdym razem kiedy odpalacie Jasną stronę, budzi się Ciemna Strona która dąży do przeciwstawienia się Jasnej. Mechanicznie: użycie przez Was punkcika odwraca monetkę pokazując Light Side a ja mogę ją obrócić na Dark i wypalić pomoc Waszym przeciwnikom. Teraz albo kiedyś tam kiedyś, ponieważ Moc dąży do równowagi... ]:->

To co ważne - przynajmniej ja tak to widzę w tym momencie - każdy ma swoją monetkę i tylko jeden punkt do dyspozycji - Blu już odwróciła ją na Jasną Stronę - więc wredny MG ma teraz do dyspozycji jeden Dark Side Destiny Point. Reszta siedzi na neutralu, ale może punkt wykorzystać w dowolnym momencie.

Niestety ponowne wykorzystanie Destiny pointa zależy kiedy MG wypali sobie Ciemną stronę Mocy - więc Autumm niestety musi poczekać aż MG zużyje dark side'a w jakiejś akcji NPCa -żeby mogła znów skorzystać ze swojego punkciku.

Wszystko jasne?
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline