Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2013, 21:10   #116
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dzięki za wyrobienie się z kolejką przed terminem. Ja niestety cierpię na ostry zapiernicz w pracy i stąd jakość dzisiejszego posta.

Jednak parę spraw wyjaśnia i normuje.

Mira - Ty najbliższą kolejkę odpuszczasz - Carla jest na "odlocie". I chwile jeszcze pobędzie.

Obce, Baczy i Lechu - Wy podejmujecie decyzję (GG dock?) i wtedy ja Wam dopiszę coś na GG docku.

Proponuję termin do soboty - 26 października 2013r, krótszy, ale może się okazać że 28 października wybędę do Warszawy na dzień lub dwa i wtedy staniemy. A w sobotę wieczorem, tradycyjnie, mogę odpis dać.

W tej kolejce w zasadzie może wrzucić jedna osoba posta zbiorowego i uznam to za odpowiednie, bylebyśmy wszyscy wiedzieli, co dalej

No i jeszcze jedna sprawa. Dołączę Wam jedną osobę do gry Dobrego gracza. Takiego, którego cenię i szanuję. Bez naciąganie fabuły. Ale muszę z nim dograć jedną rzecz, by wszedł, więc najpewniej pojawi się już w listopadzie Na razie sza

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline