Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 18:20   #23
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Zrobiłam ten test... ale dajcie spokój, niektórzy naprawdę uważają ludzi czytających fantastykę za bandę przygłupawych orków czy innych gremlinów (bo dla nich to to samo). Ech, po pierwsze - banalne, nieciekawe pytania, po drugie - oczywista, szblonowa konstrukcja, po trzecie - brak podejścia do osoby rozwiązującej ten test. Najbardziej mi się podobało coś w stylu potwierdzenia, że "jesteś trochę zamknięty w sobie". Normalnie przed oczami stanął mi obraz takiej 15-letniej gothic-lolitki, która uważa, że jest "wyjątkowa" bo ma czasami myśli samobójcze i lubi ostrzejszą muzykę.
No ale i tak jest dobrze, bo ktoś, kto ten test zmajstrował, potrafił rozpisać skrót RPG inaczej niż "Rabuj-Pal-Gwałć"
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem