Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2013, 12:15   #1
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
[Cyberpunk 2020] Jeden krok za daleko


[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs[/MEDIA]

Noc w Night city, czas gdy budzi się życie, światła miasta zalewające ulice tęczą tysięcy kolorów tłumy ludzi, mieszanka kultur, gwałtowności, chaos. Główna ulica, a na niej ty, może wracacie z pracy ,może właśnie zaczynacie ale to nie ma już znaczenia. Złośliwość rzeczy martwych mówią ludzie, bomby nie wybierają, trzymają się wyznaczonego czasu, sekundy na analogowym wyświetlaczy zmieniają się równo i bez zastanowienia bez przesunięć i błędów. Wybuch jest potężny wyrzuca w powietrze ciała przechodniów, miota płonącym już teraz wrakiem samochodu. W ciało wwiercają się odłamki leje się krew, a gdy w końcu upadasz w powietrzu prócz krzyków i jęków rannych zaczynają rozbrzmiewać pieśni karabinów maszynowych. Dłoń chce skierować się w stronę pistoletu ukrytego w kaburze pod kurtką ale nie ma ona dość sił na oczy zapada zasłona czerni, a ostatnią rzecz jaką widzą zamykające się już zbroczone krwią oczy jest odznaka która pewno wypadała w czasie wybuchu, na której migoczą teraz odbicia płomieni.



Budzicie się osobno każdy z was widzi pokój stworzony z bieli, miękki i biały bez ostrych krawędzi bez znaków szczególnych. Po prostu leżycie w mgiełce spokoju i bezczynności którą zsyła na was morfina. Z radia snuje się spokojna i smutna muzyka i tylko w głębi czaszki kłębi się to przeczucie ,że coś jest nie tak , że czegoś brakuje. W głowie narasta potworny lęk, strach, panika, adrenalina napełnia ,żyły a oddech przyspiesza ale prócz tego nie dzieje się nic. Nie drgnął jeden mięsień, nie ma zaciśniętych na prześcieradle dłoni, nie ma prześcieradła ani łóżka tylko oczy zamknięte w klatce czaszki.


I wtedy pojawiają się oni anioły i diabły . Kobiety w bieli myją was, karmią ale nic nie mówią, uśmiechają się tylko smutno patrząc w wasze oczy. Przychodzą też mężczyźni w czerni oni mówią dużo proszą, przedstawiają perspektywy i obiecują ci nowe ciało inne niż ta łupina która ci pozostała w zamian proszą tylko o jedno ,o twoja duszę.



***

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do rekrutacji !
Nikt mi już więcej nie powie ,że inspiracja nie przychodzi w jednej chwili. Filmik który oglądaliście na wejście otworzył w mojej głowie skrzynkę z napisem cyberpunk w której aż kłębi się od pomysłów. W związku z tym zapraszam do przyłączenia się do przygody w czasach chaosu.
Świat w którym będziemy grali będzie mocno odbiegał od opisanego w podręczniku i bardziej zbliżał się do świata który widzimy w najnowszej grze Deus Ex: Human Revolution.

- Poszukuje od 2 do 6 chętnych którzy wcielili by się w byłych oficerów Policji miejskiej w Night City. Wasi bohaterowie ucierpieli w zamachu bombowym kończąc jako niepełnosprawni albo sparaliżowani i w zamian za podpisanie dożywotniego kontraktu z Seraf Industries otrzymają nowe lepsze ciało by dalej pracować dla policji ale jako członkowie wyjątkowej grupy szybkiego reagowania.

-Postacie tworzymy standardowo według podręcznika do cyberpunk 2020 na 70 punktów (jeden wyjątek każdy punkt atrybutu powyżej 6 kosztuje za dwa 7/8 8/10 9/12 10/14) i proszę słać już gotowce na moje PW. Każdy z was dostaje też 13 tyś na cyborgizacje. Jak ktoś jest świeży w systemie to zapraszam na moje gg 15767732.

- Posty pojawiają się w systemie 5-5 czyli pięć dni dla was, pięć dni dla mnie oczywiście jak skończycie swoja partię szybciej (każdy po poście) to z chęcią odpiszę przed terminem.

- Będziemy też używać google doc. w wypadku walki albo dialogu z BN'ami. Nie trzymajcie się tego jednak jak reguły. Jeżeli wasza postać po prostu pyta się o drogę albo chce kupić jajko postujecie sami (abo zadajecie pytanie w dziale pytania do MG w doc i tam jak najszybciej postaram się odpowiedzieć aby umożliwić wam postwanie.

- Historię postaci w długości od elaboratu do czterech na prędko skleconych zdań proszę słać na PM

- Rekrutacja potrwa pewno z dwa tygodnie ale jak chętni uzbierają się szybciej to czemu nie oczywiście działa to też i w drugą stronę brak chętnych wydłużamy termin.


Czekam na pytania i mam nadzieje na wielu chętnych.
 
czajos jest offline