Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2013, 14:40   #104
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Dzieci proszę odłożyć swoje drewniane mieczyki i odstawić tarcze na półkę. Tatuś wrócił by udzielić reprymendy.

W pewnym stopniu popieram Kayl'e, gdyż post Fiatha był zbyteczny - jako Mg zadecydowałem jak będzie, więc nie widzę powodu by w komentarzach nagle się przepychać kto ma rację a kto nie. Mam ten paskudny przywilej że ja tu jestem prawem jeżeli chodzi o rozwiązania mechaniczne.

Jednak z drugiej strony podsycanie ogni piekielnych przez nasza kochaną kobietkę też nie było tutaj wymagane. Tak więc prosiłbym o spokój i w takich konfliktowych sytuacjach po prostu uszanować mój osąd i co najwyżej zwracać się z wątpliwościami/protestami do mnie, a nie walczyć między sobą.

Ewentualne kłótnie czy spory zaś rozwiązywać prywatnie, by nam się toksyna do sesji nie wlała. To ma być zabawa, a nie typowo internetowa walka.

Tak więc prosiłbym o uspokojenie negatywnych emocji
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline