Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2013, 15:54   #23
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Hej, ludzie, nie skrewajcie. Tempo 1 odpis dziennie przecież był umówiony z rekrutacji. Może nie trzymaliście się zasady, żeby nie czytać odpisów graczy, którzy nie są z wami? Akurat od tego odpisu wszyscy podzielili się na dwa obozy: jeden jest przy krio2, a drugi jest w pomieszczeniu fauna/flora. Mapka nie jest trudna do ogarnięcia.

Co do chaosu to wskażcie problemu, a zostanie wszystko wyjaśnione. Czy chodzi o ten test niezdany przez Zacka, który sprawił, że manipulacja Wielebnego odniosła sukces?

Nie ma problemu, żebym pisał dokładniejsze odpisy, choć tempo akurat jest intencją takich gier - tempo również, bo wasze postacie nie mają czasu na zastanowienie i przemyślenie wszystkiego (dobra, aktualnie mają, ale tak ogólnie).

Zostańcie tak jeszcze parę dni, dajcie szansę. Powiedzcie co was boli, a zostanie uleczone.
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
Eksperyment się nie powiódł.
Tempo za szybki, nie ogarniam chaosu jaki panuje postach MG, jak i ogólnie całego zamieszania.
Słowem wyszło, że to sesja nie dla mnie.
Dziękuję wszystkim za grę i przepraszam za kłopot.
Moje odpisy da się poprawić, ale co do "całego zamieszania" to przecież dlatego nazywasz to zamieszaniem, bo jest chaotyczne. Zack również nie wie o co chodzi, bo jest zamieszanie. Chaos. Za szybko. Mózg eksploduje. To je dobre.

Ps. Wyszyłem wam specjalne odpisy wyjaśniające w pełni sytuację na PW, jakby były jeszcze problemy z jakąś interpretacją to piszcie do mnie PW to wszystko wyjaśnię.
Ps2. Jeśli jednak nie cofniecie decyzji to odpiszcie jeszcze, że narażacie swoje postacie na śmierć na przykład Zack bez zastanowienia próbuje przeskoczyć przez którąś z dziur, a Mia Wang biegnie przez Mroźne Pomieszczenie, a potem przez te dwa pomieszczenia gdzie siedzi Michaił i dalej. To nie jest gra tego typu, że rezygnujecie i wasze postacie znikają w tajemniczych okolicznościach nawet nie bardzo mogę zrobić z nich BNów
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 28-10-2013 o 16:19.
Anonim jest offline