Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2013, 17:31   #21
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Dwie sprawy:
Cytat:
abishai, pytanie mam. Historia postaci ma była ładnie rozpisana, ponieważ chcesz sprawdzić jak piszemy czy po prostu interesują Cie fakty z życia postaci?
Historia ma pokazywać że macie pomysł i wizję postaci. Fakty są ważne ale nie muszą być uwypuklone. Historia postaci nie musi być długa, ale ma być spójna.

Druga sprawa jest poważniejsza. Otrzymałem dwa KP jedynie. Problem jednak w tym, że żadne nie jest armielowe. A co oznacza że moja skrzynka nie chodzi tak jak powinna. Na te KP które otrzymałem, odpowiedziałem mailowo. Więc droga lastinnowiczko/drog lastinnowiczu jeśli wam jeszcze nie dałem znać co sądzę w twoim KP oznacza ono, że do mnie nie dotarło. W takim razie ślij je na moje PW.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline