Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2013, 21:16   #5
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
Masz po prostu inne podejście Drusilla ja chcę spróbować czegoś nowego, pobawić się światem, wspólnie z kimś go tworzyć i zobaczyć co nam z tego wyjdzie. Nie chcę lecieć z podręcznika słowo w słowo ,kombinować jak by tu wcisnąć jakąś interesującą scenę bo koniecznie trzeba trzymać się "realiów". Też chcę ten mały tworzony przez ekipę świat poczuć i chwilę w nim pożyć. Jak masz ochotę na historyjkę z podręcznika ze sztywnym światem to proszę bardzo znajdziesz inne sesję, bo ja lubię prowadząc kampanie poczuć się jak gracz a nie jak statyw na kamerę filmową.


I jeszcze słowo dwa na temat konkretnych zarzutów:

Cytat:
1. 13 tysięcy na cybergizacje? Serio?
Dokładnie tyle każda cybergizacja w tym świecie czynie cię lepszym może i nie od razu bogiem ale po każdej akcji można cię poskładać w 30 minut na powrót do kupy.

Cytat:
Jeśli technika jest jak w DeusEx to wysil się na tyle, żeby przejrzeć podstawkę i WYBRAĆ te wszczepy jakie istnieją i są dostępne.
Tu moja odpowiedz będzie łatwa i prosta, wszystkie i z ochotą czekam na propozycje nowych.

Cytat:
Masz podręcznik z opisanymi dzielnicami i pojedynczymi budynkami? Po diabła "wymyślać na bieżąco"?
Jak pisałem wyżej. Mam też plan Warszawy i jakoś nie czuje się zobligowany trzymać się go co do litery gdy prowadzę sesję w współczesnej Polsce.
 

Ostatnio edytowane przez czajos : 28-10-2013 o 21:23.
czajos jest offline