Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2013, 21:51   #7
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Drusilla Morwinyon jest prosty sposób - zrób lepszą sesję! Sama się zgłoszę, serio (choć nie mam czasu, anyway...). Pokażesz wtedy wszystkim, jaka jesteś super, jak obkułaś na pamięć podręczniki, i jak się tworzy światy spójne i logiczne. No bo w końcu gramy w symulację arkuszu excela, a nie grę wyobraźni, prawda?

A jak nie zamierzasz ani prowadzić, ani grać, to ciiii. Sesja się nie zaczęła, a już leci hejcik i torpedowanie. Może nerwosol? Albo spacer? Zwykle pomaga...

PS: Nie neguję sensu stawiania pytań i dowiadywania się istotnych rzeczy od MG. Ale nie na zasadzie "skakania na garba" i "JA wiem lepiej jaką TY chcesz prowadzić sesję"...no i nie wtedy, kiedy deklaruje się, że samemu się nie będzie grać. Trolling dla samego trollingu? Słaaabe, nawet secutor jest w tym lepszy

Buziaki

A.

---

EDIT: Aż się pofatygowałam, i sprawdziłam, z jakim to geniuszem mistrzowania i arcymistrzem prowadzenia mamy tu do czynienia...jedna sesja na LI...która padła po 3 stronach...faktycznie, powalający dorobek, który zdecydowanie upoważnia do wpadania na czyjąś rekrutację, robienia zamieszania, traktowania innych userów z góry i pouczania maluczkich z pozycji Jaśnie Oświeconej Wszechwiedzy Wszelakiej ^.^

...chyba też tak zacznę :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 28-10-2013 o 22:07.
Autumm jest offline