Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2013, 22:39   #17
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hyhy

Wszystko jest kwestią wyczucia. Osobiście nie lubię rozpatrywać każdej pierdoły i nie wymagam żeby wszystko ze mną konsultować, jeśli reakcje opierają się na zasadzie prawdopodobieństwa. Możecie rozmawiać z postaciami tła, możecie pisać co robią, jeśli to nie jest nic spektakularnego. Znalezienie fartucha w kostnicy jest dość prawdopodobne, więc możesz założyć sukces.
Konsultujecie się ze mną w przypadku, gdy oddziałujecie na jakiegoś ważnego BN-a, chcecie uzyskać informacje albo wykonujecie działanie, gdzie nie potraficie założyć wyniku.
Staram się codziennie sprawdzać PW i Google docsy, więc nie powinno być problemu z zadaniem mi pytania pomocniczego.

Może to brzmi mało konkretnie, ale z doświadczenia wiem, że po kilku kolejkach nie mamy problemu z wyczuciem granic ingerencji. Ja generalnie daję sporo swobody, bo lubię jak gracze mnie zaskakują i mają swoje pomysły na reakcje otoczenia. Natomiast jeśli coś bardzo będzie się kłócić z moją wizją - wtedy poproszę Cię o edycję posta - ot i tyle.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline