Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2013, 23:16   #18
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja tam z mojej Sue nie będę rezygnował, a co
Nie moje zmartwienie, choć nie uważam tej sesji za dobre tło dla romansów, z różnych powodów. Niemniej nikomu nie narzucam jakichś ograniczeń... w 2005 były już chyba telefony komórkowe, a na pewno stacjonarne

Cytat:
Pytanie techniczne - mam jak najszybciej dążyć do Silver Ring, czy mogę sobie nieco poluzować i pokarmić moskity swoją osobą?
W zasadzie... nikomu nie kazałem jechać do Silver Ring, nie widzę powodu nikogo tam przymuszać do wyjazdu na siłę . Jak pewnie już zauważyliście wasze postacie są w różnych miejscach USA i nie mają jakiegoś powodu, by wracać do Silver Ring (a przynajmniej narzucone powodu)... jeszcze ... ale to wszystko jest w kalkulacjach MG .
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 07-11-2013 o 12:15.
abishai jest offline