Wątek: Wojsko
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 13:18   #1
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Wojsko

Mam prośbę, żeby wszyscy sobie pogadali tutaj o służbie w wojsku, tzn. jak było, jaka dyscyplina, jednostka, lotnictwo, piechota, pancerni.
Mnie niedługo czeka wojsko (za rok ide do szkoły wojskowej), i nie wiem czego się spodziewać.

Osobiście uważam, że w Polskim wojsku wszystko jest przesadzone. Grzybica, świerzb, i mnóstwo innych "dolegliwości" jest tłumaczone dyscypliną. Myślę też, że bez sensu jest utrzymywanie żołnierzom wyższego stopnia (oficer, kapitan itp.), którzy tak naprawdę nie walczą na poligonach ani na żadnych wojnach, ponieważ nie jest im to potrzebne. Zamiast utrzymywać sytuację WP na stałym poziomie, najpierw się coś zaniedbuje, a potem wybucha afera o tym zadniedbaniu, i w pośpiechu każdy stara się to naprawić.

Co o tym sądzicie?
 
Yaneks jest offline