Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 15:18   #11
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Zgoda - uważam takie wyjście za bardzo dobre, a i wynik oceny historii postaci pokrywa się z tym, jak ja oceniam ich doświadczenie życiowe na podstawie początku przygody.

Ta sesja jest moją pierwszą na forum, ale bardzo mi się podoba - i zgadzam się, że wśród nas raczej wszyscy przykłądają się do gry i trzymają klimat... Super.

Skoro komentarze to komentarze - mnie nie będzie w domu przez weekend i prosiłabym, żeby ktoś opisał, co moja postać robi jak mnie nie będzie (przez piątek wieczór - niedziela popołudnie). Rezist? GM? W każdym razie z góry dzięki, starczy że napiszecie że idę z wami czy coś takiego (liczę na umiar i brak ekstrawagancji...)

Mam też nadzieję, że nie macie mi za złe wywleczenia tematu leveli... Nie miałam na celu jakiegoś specjalnego promowania własnej postaci (uwierzcie, please ) a po prostu nie dawała mi spokoju ta - widziana na początku przez mnie - niekonsekwencja.
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline