Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2013, 23:38   #20
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Raczej Cię to nie pocieszy, Vena, ale w moim przypadku udało się do końca dograć dopiero 11. sesję. Na szczęście później statystyki się poprawiły.

Moim zdaniem najważniejsze jest uczciwe postawienie sprawy. Robi mi olbrzymią różnicę, czy MG napisze, że niestety się przeliczył, albo problemy życiowe zmuszają go do rezygnacji z sesji, czy po prostu zniknie. Mój prywatny rekordzista zniknął, ale wrócił i wystartował z tą samą sesją jeszcze raz. Po czym znowu zniknął. Jak jakiś czas później widziałem, że znowu rekrutuje do sesji, bez słowa wyjaśnienia w tej poprzedniej, to wiedziałem, że już się nie zgłoszę do niego, chyba że mnie rekrutacja rzuci na kolana. Ot, czasem się trzeba sparzyć, żeby wiedzieć z kim grać, a kogo omijać.

Zresztą podobnie jest w przypadku grania. Ja staram się nie rezygnować z sesji. Aczkolwiek w sytuacji, gdy udział w niej stał się przykrym obowiązkiem, to może lepiej powiedzieć wprost, że to nie to, czego oczekiwałem i podziękować, niż generować opóźnienia i posty nędznej jakości? Przyznam się, że raz zrezygnowałem. Ale jak na to nie patrzyłem wtedy, moja postać nie mogła zrobić nic sensowniejszego niż uciekać z miejsca wydarzeń, więc wyrzutów sumienia nie mam.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem