Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2013, 16:58   #40
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Za dosłownie kilka minut wybije 17, toteż oficjalnie już zamykam zapisy do sesji. Pominę patetyczne przemowy znajdujące się często w tym miejscu na rzecz kilku konkretów. Przede wszystkim dziękuję wszystkim za nadesłane karty i z przyjemnością ogłaszam, że uzbierałem ich osiem.

W związku z tym jednak, że niektórzy wysyłali kilka kart informuję, że wszyscy dostali się do sesji, a ja jestem bardzo zadowolony, gdyż uzyskałem satysfakcjonującą mnie ilość graczy. Opublikuję jednak krótką, dwuosobową listę dla osób, które wysłały po dwie postacie. Lista powie wam, które z nich uznałem za ciekawsze i przyjąłem do gry.

- Ulli - Marduk
- Zormar - Makados

Jeszcze raz dziękuję, dziś wkleję mojego posta i roześlę wam na PW wszystkie niezbędne linki. Pozdrawiam i życzę miłej gry, MrKroffin.
 
MrKroffin jest offline