Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2013, 19:03   #26
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Witam.

Choć wiem że by przewidzieć to o co za chwilę zapytam, to trzeba być jasnowidzem... ale czy orientujesz się mniej więcej jak długo potrwa sesja? Dla mnie to istotne, czy to 3 czy może 12 miesięcy... ale, ale - od nowego roku usuwam się raczej w cień jeśli chodzi o grę jako gracz i jeśli nie przeszkadza ci ktoś kto dołączy na 2 miesiące tylko i ktoś kogo najwyżej uwikłasz w swoją sesję może jako ofiarę - to jestem chętny.

Master Gunnery Sergeant Lex ''Slo'' Braxton - 160 regiment powietrzno - desantowy Utah. Specjalista od ciężkiej broni maszynowej III kategorii wsparcia piechoty. Po wstępnym przeszkoleniu na nurka technicznego do nieistniejących jeszcze pionów Delta ( RRT w trakcie konstrukcji - nie zatwierdzony przez Departament Obrony i Prezydenta Nixon'a ).

P.S.1. Widzę Brody że przydzieliłeś ordynację dowódcy 1-0. Dlatego mnie zaciekawiło. Zapowiada się ostro bo CO 1-0 to zasadniczo poziom nadludzi... czyli jaśniej mówiąc, osób z czasem reakcji do max. 0.3 sekundy między analizą problemu a działaniem - skurczem mięśni. Dla porównania, taki GROM-owładny ma do 0.7 sekundy. Ponoć ze specyfikacją 1-0 trzeba się urodzić... geny.

P.S.2 To już tak bardziej jako ciekawostka, bo w żadnym razie nie jest to czepialstwo. Snajperów nie ma w tego rodzaju pododdziałach... są strzelcy wyborowi, markowani jako TDM - Team Desiganted Marksmen, co znaczy tyle co Strzelec Wyborowy przydzielony do drużyny, czyli najlepszy strzelec spośród członków zespołu. Mniejsza autonomia, zwiększona współpraca z zespołem szturmowym, eliminowanie celów na zwiększonym lecz nie maksymalnym dystansie, działania osłonowe.

Snajper i obserwator to pododdział sam w sobie. Oczywiście to wszystko zależy od tego jak bardzo sesja jest nastawiona na realizm. Ja sam myślę że nie ma się chyba co za bardzo rozdrabniać i wchodzić w szczegóły... tak tylko luźno myślą rzucam

P.S.3 Z chęcią bym zajął się dowodzeniem, ale jest to stanowisko zajęte już, a do tego ja tylko z doskoku i na krótką metę, dlatego nawet nie startuję jakby co.

P.S.4. KP już jest - prawie gotowe. Jutro podeślę, nim jednak to zrobię to daj mi znać czy gracz na około 2 miesiące ci w ogóle odpowiada... bo jak nie to nawet KP nie szlifuję

Ave!
 
VIX jest offline