Wątek: Ave Komercha!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 18:04   #26
Kometa
 
Reputacja: 1 Kometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jesli chodzi o filmy na których sie zawiodłam to Piła II i z tego co słyszałam III to jeszcze wieksze mieso, to nie dla mnie, nie na moje nerwy

Hannibal- o ile MIlczenie Owiec jest swietne to Hannibal juz w kilku momentach przesada, np.akcja z mozgiem

Cube 2 - miałąm sie bac bo to thriller, no ale jakos nie było czego..

zgodze sie co do wiedzmina- to był istny gwałt na mojej wizji tej ksiazki. Po co sie w ogole za to brali poza tym Żebrowski jak dla mnie pomyłka totalna

Opowiesci z narni - za duzo podobienst do Władcy, chyba chcieli na siłe uczynic z Aslana konkurenta do Golluma

i jesli juz cos z tego kręgu to Harry Potter 1 - dla mnie rozczarowanie zupełne.
 
__________________
„Jej pałające spojrzenie trzyma mnie mocno w objęciach. Mówi słowa pomieszane ze snami(...)W jej oczach widzę, jak u moich ramion stają dwaj aniołowie: blady, złośliwy anioł Ironii i potężny miłujący anioł Schizofrenii” Z.H.
Kometa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem