Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2013, 13:25   #22
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
Pozostał tydzień na nadsyłanie kart postaci, potem rekrutacja będzie już zamknięta. Macie ostateczny termin do 23.11. Ja już zacznę wstępną selekcję nadesłanych kart i zacznę się zabierać powoli za post wprowadzający. Ciemna strona przybiera na sile, mam nadzieje dacie temu wyraz na sesji

---------------------------------------------------

Koniec Rekrutacji. Przedstawię wiec listę przyjętych. Gratuluje wszystkim pomysłowości przy tworzeniu postaci, ciężko mi było zmieścić się w wyznaczonym przez siebie limicie ale obawiam się że więcej osób nie ogarnę. Tak więc poprzestanę na pięciu przyjętych. Pozostałych przepraszam, ale tak widać miało być. Miejcie zaufanie w mocy

-Bachal
-Cao Cao
-Jaśmin
-Seachmall
-Zell

Za kilka dni pojawi się temat i pierwszy post wprowadzający w rozgrywkę. Mam nadzieję że będziecie się dobrze Bawić. Pozdrawiam

ps. Rekrutacja zakończona więc temat do zamknięcia.
 

Ostatnio edytowane przez Felix : 24-11-2013 o 02:54. Powód: Nowe informacje
Felix jest offline