Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2013, 22:27   #1
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Bajki wesołe i radosne

Witajcie.
Ponieważ nic nie jest w stanie zatrzymać inwencji twórczej, a wiem, że nasze forum jest bardzo chłonnym rynkiem wszelkich sesji w dowolnych klimatach, zapytuję się uprzejmie: Czy byliby chętni na wzięcie udziału w rozgrywce osadzonej w świecie znanym z... mniej poważnych produkcji animowanych i/lub gier?
Mam tu na myśli ogólnie pojęte "Sonic the Hedgehog", 'Świat Dwunastu' znany z serii "Wakfu", gier spod znaku "Dofus" i serialu "Dofus: Skarby Keruba", oraz sesję w klimatach bajki "Huntik: Łowcy Tajemnic".
Jeśli odzew okaże się odpowiedni, obiecuję zorganizować poważną rekrutację. A jak na razie pozostaje ankieta, która rozstrzygnie czym się zajmiemy

Pozdrawiam,
Fil.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline