Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2013, 23:49   #2
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Niestety nie zdołałem dziś ogarnąć wszystkiego. Zatem jutro wrzucę STARTa przepraszam.

Z pomocą jakoś, uruchomiłem sesję, jak widzicie wszystko jest. Jeszcze tylko te kostki muszę zaczepić ... może się przydadzą.

EDIT: Nie wiem jak to jest, ale po południu nic nie działało jak trzeba, próbowałem i g.. a tu teraz proszę klik i jest.

Zatem ustalamy, że WY jak rzucacie na swoje cechy to robicie to z zastosowaniem kości z sesji. Wybieracie w momencie który uznajecie za stosowny 3 kości 6 ścienne i bach . Kończycie w tym kluczowym momencie swój post a ja ogarniam co wynikło z tego działania. Mam nadzieję, że będzie OK.

EDIT

OK, to post jest.
Na początek aby "rozkręcić" akcję i zawiązać jednocześnie proszę Was abyście znaleźli się obaj w szpitalu, to będzie Uniwersytecki Szpital w Krakowie (skoro Adrian pracjuje na U Jagiellońskim). Niech się okaże, że Marek ma nawrót choroby i musi zostać na kilka dni, a Adrian niestety do 31 włacznie nie jest w stanie usunąc awarii systemu ... Ot po kilka zdań, w następnym poście ja was zapoznam .. i zobaczymy co się zdarzy

Termin postów do 22.11 - piątek do 20 tej.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 19-11-2013 o 17:59.
Szamexus jest offline