Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2013, 22:04   #3
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Można być pełnoprawnym złym, ale wcale nie trzeba być wcielonym diabłem . Akceptuję różne charaktery (no... może drużyna ogrzych Drizztów mnie nie przekona). Co dezerterzy zrobią ze sobą będzie zależeć od was... i oczywiście od reakcji świata.

Co do doca to z mojego skromnego doświadczenia wynika, że raczej uprzyjemnia rozgrywkę. Można rozgrywać bardziej mechanicznie walki, a przede wszystkim rozmowy zaczynają bardziej przypominać rzeczywiste dialogi niż wymiany stwierdzeń. A w tej kampanijce współpraca i kontakt będą ważne. No chyba, że by użyć jakiegoś komunikatora.

Zaś jeśli chodzi o poziomy to pomyślałem, że byłoby fajnie gdyby były zróżnicowane w obrębie grupy. Taki ogr na 6 poziomie to jeszcze nikt (jeśli weźmiemy te całe level adjustment +5), ale 6 poziomowy kobold to już nie byle kto. Gdyby tak słabsi byli na niższych poziomach, to pasowałoby by mi jakoś bardziej. Niestety mechanika w dedekach czasem się gryzie z fabułą.
Ale to i tak będzie zależało od tego jakie dostanę postaci w rekrutacji, której jeszcze nie ma
 
Quelnatham jest offline