Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2013, 16:42   #1
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Weird War

Witajcie!
Na początku przepraszam za opóźnienie startu sesji, ale przez ostatnie dni nie miałem dostępu do kompa na którym miałem materiały do sesji. A bez nich nie mogłem napisać pierwszego postu.
Mam nadzieję, że oczekiwanie wzmogło tylko wasz apetyt na sesję i nie będzie złą wróżbą.

Kilka spraw organizacyjnych:
- z dociem, czy bez doca?
Tutaj wybór pozostawiam wam. Jak wolicie grać i jaki styl preferujecie. Czasami jednak, ostrzegam, będę wymagał krótkich postów, np. w czasie ewentualnych walk.
- niezbędne minimum, aby sesja szła płynnie to 1 post na tydzień 5-6 dni dla was i 1-2 dni dla mnie. Na takie coś się umawiamy.
- o jakiś poślizgach, czy też niemożności postowanie z wszelakich przyczyn proszę informować. Usprawni to grę i przyjemność z niej płynącą. W razie niemożności postowania można w komentarzach, czy na PW dać deklaracje w swoim poście;
- sesja jest w klimatach wojskowych, więc obowiązuje wojskowa hierarchia i stąd posty dowódcy mają duże znaczenie, gdyż to on będzie organizował działania waszego oddziału. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w komentarzach wspólnie się naradzać, co do tego jaki i co powinniście zrobić;
- w oddziale macie jednego NPC-a, to tak na wszelki wypadek i jako mięso armatnie;
- w sesji pojawi się mechanikę, ale o niej więcej jutro

Pierwszy post to wiadomo wstęp i przedstawienie postaci. Zasadniczo kończycie go na momencie wyjścia z helikoptera i udaniu się w głąb dżungli. Musicie zasadniczo określić, czy ruszacie już teraz, czy może szukacie miejsca na przeczekania do świtu. To pierwsza ważna decyzja. Obgadajcie temat, albo niech dowódca, czyli postać Hawka podejmie samodzielnie decyzję.

W komentarzach ustalcie relacje pomiędzy waszymi postaciami. Dobrze byłoby wydaje mi się, żeby znały się choćby przelotnie i coś tam osobie wiedziały. Jeżeli nie ze wcześniejszych wspólnych misji, to w czasie tych kilku dni przygotowań na pewno, coś tam o sobie mówili.

To chyba na razie tyle. W razie pytań piszcie...
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline