Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2013, 10:24   #25
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Dałem posta bez czekania na Vivianne, ale ogólnie zawsze można jeszcze wrócić do wcześniejszych wydarzeń, jeśli będzie chęć. Ja natomiast zaraz wyjeżdżam na tzw. "konferencję". Może się więc zdarzyć, że następny odpis będzie dopiero w sobotę wieczorem.

Żebyście się nie nudzili, przypominam o uzupełnieniu kart. Ja naprawdę z nich korzystam, a gdy widzę pustkę... W tym uzupełnianiu, proszę pamiętać o dokładnym ekwipunku, nie tylko broni. Chcę wiedzieć co postaci mają, jak to przenoszą, móc wyliczyć ile toto mniej więcej waży. Mamy sesję szybką, ale przy takiej jej konstrukcji ja mogę sobie dokładnie to wszystko sprawdzać i odpisywać w postach. Oczywiście nie chodzi mi o wypisywanie ilości zapasowych skarpet, ale obecność takich przedmiotów jak latarka, jakieś żarcie, woda, peleryna przeciwdeszczowa - to może okazać się istotne podczas sesji.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline