Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 23:25   #27
Maczek
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Zaczynam sesję. Jest duże zainteresowanie graczami. Poza tym prowadzę drugą równoległą sesję gdzie jest bardzo silna drużyna. Nie chodzi mi tu o moc ich postaci. chciałbym aby ta sesja miała jeszcze jeden malutki cel. Niekoniecznie musi on być realny. W trakcie gry może też się wiele zmienić. Jednak jak wszystko pójdzie tak jak trzeba i na koniec dalej będziemy chcieli grać. Można by pokusić się o mały konflikt między drużynami.

Jaki to ma związek z zainteresowanie? Już tłumaczę. dodam nową zasadę do przygody. Otóż: gracz który straci postać zwalnia miejsce, na które może wejść ktoś nowy. Za każdą postać która zginie pozostałe grające dostają coś w rodzaju "fraga".


Jak to będzie działać?
bardzo prosto. na początek potrzebna mi będzie lista osób które będą chciały wejść na zwolnione miejsca. zakładam na początek wszystkich którzy się zgłosili. W takiej kolejności jak się zgłaszali. Można się z tej listy wycofać oczywiście. w momencie kiedy zwolni się miejsce. Wysyłam PW do pierwszego na liście piszę tam jak może dołączyć się do przygody. Oczywiście nie będzie to do końca realne w grze ale na pewno nie będzie to pojawianie się z nikąd. Gracz będzie miał dzień (24h) na dołączenie. Jeśli tego nie zrobi jest kasowany.
Do listy można się cały czas dopisywać. Czyli grace których postacie zginęły też mogą znów zagrać. W ten sposób aby się dopisać do listy wystarczy napisać w rekrutacji chęć grania.

Fragi. będzie można je przetargować na jakieś gadżety. Np. silne wpływy w czymś. mocnego znajomego, mentora (w sumie wszystko co w pozycjach, łącznie z podniesieniem pokolenia) może to być też specjalny przedmiot. np przenośna bomba atomowa w plecaku.


Zobaczymy jak to zadziała i czy w ogóle zadziała. Ciekaw też jestem co wy na to i czy się piszecie

Jeszcze słowo. Oczywiście nie ma gry zakulisowej, wszystko jest uczciwe i co najważniejsze NIGDY nie ufajcie temu co wciska wam MG!!!

Lista rezerwowa:
1. Nassair
2. Skrzydlata Mysz
3. Atanael
4. Solaria Angelik Lind
5. Vinn

Pierwsze dwie postacie jeszcze sie nie odezwały więc wydaje misie żę faktycznie pierwszy w kolejce jest Atanael


Do administratorów
Bardzo proszę o niezamykanie tego tematu. Rekrutacja jest wciąż otwarta.